PROJEKTY – Iceflames
44932
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-44932,eltd-core-1.1,awake-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
LOGO
PURE FARMING 2018

Najbardziej kompletny symulator współczesnego rolnictwa

Pure Farming 18 powstał z myślą zarówno o nowych graczach, jak weteranach rolniczych symulatorów. Już od samego początku czekają na Ciebie trzy różnorodne tryby gry, szeroki wachlarz czynności do wykonania na farmie, licencjonowane maszyny i cztery różne regiony.

Najbardziej kompletny symulator współczesnego rolnictwa – sprawdź się w niemal każdej możliwej gałęzi współczesnego rolnictwa. Zarządzaj farmą, nawadniaj i nawoź pola, uprawiaj zboże, warzywa i owoce oraz wiele, wiele więcej.

Globalna ekspansja – stwórz prawdziwe rolnicze imperium na 4 kontynentach. Zacznij w Montanie i otwórz filie w Japonii, Włoszech i Kolumbii, by uprawiać specyficzne dla tych regionów rośliny przy użyciu odpowiednich maszyn.

Różne tryby gry dla każdego – przeobraź odziedziczoną ziemię w dobrze prosperującą farmę w trybie kampanii, zmierz się z konkretnymi wyzwaniami rolniczymi w trybie scenariuszy lub ciesz się życiem na wsi, jak tylko zechcesz w trybie dowolnym.

W pełni licencjonowane maszyny – ponad 70 licencjonowanych maszyn rolniczych od wiodących producentów takich jak: Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi i innych. Zmieniaj opony, olej i dokręcaj poluzowane śruby, aby utrzymać maszyny w pełnej gotowości do pracy.